..každodenní výkřiky do článků.

the end. bye.

10. března 2010 v 21:31
ahoj. myslím, že bych vám to měla napsat. jednou to přijít prostě muselo, určitě jste si všimli, že poslední dobou jsou články absolutně o ničem, jsou psané z donucení, už to tu není jako dřív, je mi to líto, myslela jsem, že to vydržím do neděle, kdy hlasitý šepot oslaví jeden rok své existence, ale opravdu to nejde. necítím se tu už jako dřív, ve článkách z minulého roku, kdy jsem byla ještě malé dítě se ztrácím, nechci je mazat, jsou to hezké vzpomínky, ale potřebuju začít znova. s novou přezdívkou, s novým názvem. ikdyž s tímto jsem byla maximálně spokojená, je mi to vážně líto, fakt se mi tenhle článek špatně píše. plácám zase páté přes deváté, no.

takže abych to shrnula - něco končí a něco začíná, stejné je to se mnou. myslím, že na mém novém blogu se budu cítit stejně jako na začátku tohoto. těm, které mám dole dám odkaz na nový blog určitě, jestli ho bude chtít i někdo jiný, tak s tím nemám problém, můžete mi klidně napsat na mail > MaGiC.NaTaRii@seznam.cz

no. tak. se teda loučím. určitě sem někdy zajdu a budu si číst ty moje staré, vtipné články. na novém blogu už mě nebudete znát jako natarii, myslím, že natty bude o hodně lepší.

pa. miluju vás.

short, short. :D

7. března 2010 v 20:36
ahoj. děti moje, dnes začnu koncertem. už jen osm dní. to je neuvěřitelný. :D bude to nejlepší pondělí v mým životě, už se vážně nemůžu dočkat, omdlívám z toho. pořád tomu nějak nevěřím, že je uvidím, že uvidím holky. bože bože. ale tenhle týden bude strašnej, bude utíkat hroně pomalu, ale přežiju to. MUSÍM.
jsem teď absolutně šťastná, tak snad mi to vydrží. opět jsem s mojí nejlepší kamarádkou nejlepší kamarádka :D miluju ji, už ji nikomu nedám. snad ji co nejdřív uvidím, na koncertě asi ne, jde na sezení. ale víkend potom si užijem nejvíc. už se těším. v sobotu na mě čeká šumperk. neptejte se proč, každopádně můžu říct, že se nejvíc těším, právě jsme si to naplánovali, tak snad to vyjde podle plánu. celý den jenom spolu. ♥ no já se snad nedočkám.
teď bych si měla jít asi udělat úkoly, ještě jsem nezačala, angličtinu už jsem zvládla naštěstí ve škole, češtinu udělám ráno, ale matika. ach jo. taky bych měla napsat úvahu do občanky, ale přemýšlím že to napíšu až zítra v dějepise. pokud si nebudu celou hodinu psát smsky s ním. ♥♥
to by bylo pro dnešek všechno, zítra nebo pozítří se zase ozvu. mějte se. :)

natarii

tomorrow? SHOPPING.

5. března 2010 v 19:14
zdárek bejbýs. jen tak jsem dneska najela na hlasitý šepot, nebyl tu od podnělí článek, tak jdu teda něco sepsat. budou to kecy jako obvykle, vůbec vás nenutím to číst. :D tenhle týden byl docela v pohodě, až an některý probrečený večery. ve škole se to celkem dalo, sice jsem dostala pětku z fyziky, ale jinak to šlo. jednička z angličtiny, dvě dvojky z němčiny, trojka ze zeměpisu, jednička z matematiky. určitě bych tento týden ohodnotila známkou jedna, i když jsem po něm příšerně unavená, ale stál za to.
děvčata..zbývá deset dní. nechápu to, naprosto ne, sakriš. já tam vážně umřu, ale úplně nejvíc se těším. uvidím májinku a martinku, jsem úplně nejvíc šťastná z toho. ♥ zítra jedu opět do olmu, si koupit boty a možná novej ipod, uvidím jestli se mi nějakej bude líbit. taky si asi koupím nějaký kalhoty a triko, pokud tatínek bude mít náladu tak i bundu. aneb jak to dopadá když nemám nějak moc financí. :D asi mu udělám snídani, uklidím mu u počítače..jo to půjde.
příští sobotu bych měla jet k tetě, ale nechce se mi tam. no, ale neviděla jsem ji asi tři roky takže pojedu, ale stejně budu myšlenkama úplně jinde. ale tak, třeba tátu ukecám a pojedeme i do ovy. ach ty nákupy, že. :D
stačí..stejně píšu kraviny, tak to nemá cenu. ozvu se možná zítra, možná za týden. báj báj.

natarii

best friends?

1. března 2010 v 21:04
jistá osoba mě nakopala k tomu abych napsala článek. nebudu psát její jméno, ona ví, kdo to je. myslím, že bych vám asi měla vysvětlit předchozí článek. v tu sobotu to byla taková smršť emocí, takže se vážně omlouvám. myslím, že té osobě nebude vadit když to sem napíšu, stejně ji už nezajímám. ale nějak dopodrobna to rozebírat nebudu, myslím, že bude stačit když řeknu, že v sobotu jsem přišla o moji nejlepší kamarádku. ne že by se jí něco stalo, to ne, možná se jí stalo jedině něco s mozkem, ale prostě už se mnou nechce mluvit, nechce mě nikdy vidět. a kdo za to může? ano třetí osoba, jako to bývá obvykle. probrečela jsem skoro celý víkend a jenom pár lidí na facebooku mi spravilo náladu. děkuju. ♥
pozitivní věc je snad jenom jediná. zbývá čtrnáct dní do koncertu, vlastně za tři hodiny už třináct. nemůžu se dočkat. vím jistě že tam umřu, takže čtrnáctého třetí se tu asi rozloučím se životem. :D ne vážně, těším se jak malý dítě, jak na tokiáky, tak na máju a marťu ♥ a na hunda samozřejmě. :D minulý týden jsem z toho byla celkem vystresovaná, ale teď v pohodě, uvidíme příští týden. a ještě na konec : s nějakýma zasranýma čísílkama nesouhlasím! já vím, že někdo jo, ale tak..svoboda názoru.
no. měla bych končit, zítra nejspíš píšeme slovíčka z němčiny a vegetační pásy v zeměpisu, fakt jsem z toho úplně nadšená. chytám poslední dobou samé pětky a čtyřky, ale snad ve středu to zlepším aspoň přírodopisem a angličtinou. tak se mějte, nevím kdy se ozvu, nebudu tu teď asi moc často. bye, my loves.

natarii

pause.

27. února 2010 v 22:01
dávám si prostě pauzu.
pokud se tu neukážu dýl jak dva měsíce tak jsem někde našla žiletku.
ale tak daleko to snad nezajde.
mějte se.
:(

my other self? bigheaded barbie.

22. února 2010 v 14:53
hello my loves <3
je to tu odznova, po týdnu klidu to začalo zase, před chvíli jsem se z té nechutně žluté budovy vrátila. zítra tam nechci a nechci a nechci. neustále mě rozčiluje jeden o půl roku mladší spolužák, který si myslí, že když je kluk může si dovolovat na všechny. navíc je skoro o hlavu menší jak já, takže mi nedělá žádný problém ho zmlátit, ale tak proč si nehrát na chudinku, která nikoho nebije, taky to není špatné, ale jednou vážně dostane. za co? pořád dokola mi říká jaká jsem namyšlená, bože můj, když řeknu že namyšlená nejsem, budu vám tak připadat, ale to je na dlouho. nevím co dělám tak hroznýho, co mu na mně vadí. ještě k tomu sedí hned přede mnou, jako za trest. ale taky se v ústavu najdou moje lásky. bez nich už život absolutně nedávám, ty záchvaty smíchu o přestávkách, debaty o zapáchajícím edwardovi a o jménech budoucích dětí. nemá cenu sem ty naše kecy psát, stejně byste to nepochopili. ale můžu říct jediné. jsou pro mě všechno. <3
včera jsem sledovala od dvacáté první hodiny hokej. asi jsem to neměla dělat, jsem naštvaná ještě teď, pan ovečkin si to u mě zdovolením posral. na facebooku samozřejmě padala mnohem horší slova, ale nebudu to sem psát, kdoví co sem chodí za malé děti. :D když to bylo vyrovnané, tudíž jedna jedna tak jsem myslela že to ještě dáme, ale po tom co ti odporní rusáci dali dva góly jsem se maximálně začala rozčilovat a v posledních dvou minutách když to bylo tři dva jsem doufala, že se na nás usměje štěstí. jaksi ne. no, každopádně v angličtině jsme si na ovečkina zanadávaly, na ťutina taky. nejvíc mě naštvali když nám dali góla v posledních sekundách. viděli že to máme projetý, ale oni ho dát museli. idioti ruský. potom jsem do půl druhé sledovala rychlobruslení, martinka úžasná jako vždy. <3 ve středu nebo ve čtvrtek jede pětku tak budu čučet zase, nejlepší je ona! <3
dvacet jedna dní, kočky <3. a dneska to všechno začíná, už jenom pět hodin a nějaké drobné, přesně za tři týdny budeme na ně čekat MY! bude to tak dokonalé. je mi z toho ale nějak divně, nervozita a natěšenost dohromady, to nejhorší co může být. jestli tam sebou seknu tak si to budu vyčítat do konce života. ale tak snad ne. nu, už nevím co psát myslím že jsem napsala všechno co jsem chtěla. :) tak se mějte, ozvu se ještě během týdne.

natarii

the end?

18. února 2010 v 21:15
nebylo by na škodu po dlouhé době napsat článek, já vím. ale nechce se mi. vůbec teď nemyslím na to, že nějakej blog mám, bože co to se mnou zase je. neřešme to, jestli to nebude lepší tak prostě udělám jeden zásadní krok a na hlasitý šepot zůstanou jen vzpomínky. ticho radši, zas tu melu z cesty, podobně jako můj děda když se ožere :D
dvacet pět dní, lidi. teda myslím, že dvacet pět. silně to nedávám, dneska mi z toho začalo být i mírně blbě, já tam určitě omdlím, bojím se strašně moc, jsem nervozní, chce se mi z toho občas brečet, ale na druhou stranu se neskutečně moc těším, myslím, že to bude ten nejlepší den v mým životě, ikdyž teď to tak zatím nevypadá. už zhruba vím, co si vezmu na sebe, doprava už je taky vyřešená. teď už stačí to jen realizovat. patnéctého třetí budu vstávat nejspíš kolem druhé ráno, protože ve čtyři mi jede vlak z olomouce. chci říct - nám, ale tátu už do toho nepočítám, ten na koncert naštěstí nejde, asi by tam zešílel. :D určitě budu nervoznější než jindy, proto vstávám tak brzo. určitě si milionkrát zopakuju otázku "máš ten lístek?" a nakonec v kolíně zjistím že ho nemám. ne to snad ne. domů přijedu asi šesnáctýho třetí kolem čtvrté ranní. netuším jestli vůbec půjdu do školy, nejspíš ne, nejspíš chytnu hysterickej záchvat abudu si vyčítat proč jsem si to víc neužila. už to úplně vidím. dost o koncertě.
dnes/zítra hodlám strávit noc střídavě u televize a střídavě u počítače. přece jen, ty prázdniny si ještě musím užít, v pondělí zase do školy, ale musím to brát tak že už tam budu chodit ,,jenom,, tři týdny a potom se dočkám toho dne.
zítra k večeru mám v plánu tady trošku uklidit, vyprázdnit šuplíky, nebo z nich vyhodit aspoň ty největší kraviny který by tam mohly být, tím myslím například desítky nepoužitelných strouhátek které tam mám asi od první třídy. taky se chystám trošku přeházet plakáty, bude jich tu jenom pár, vidím to na toma, nicole, dvakrát tokio hotel, twins a možná majklí. to je vše. ještě se chystám upravit si nástěnku, ale za jeden den to všechno nestihnu.
to by bylo pro dnešek všechno, omlouvám se za tenhle pubertální výlev, jinak to nešlo. mějte se hezky, pokud se nestane nějaká věc která by mě donutila ke zrušení blogu tak se ozvu. bye.

Natarii

tím názvem článku jsem vás chtěla co nejvíc vylekat. omlouvám se. :D:D

i am star, you are star, we are stars.

14. února 2010 v 15:31

twenty nine, twenty nine, twenty nine.


pořád a pořád mám dobrou náladu, vůbec nic mě neštve, mám prázdniny, nejspíš ve středu jedu do olomouce. a teď mi všichni záviďte. ne to samozřejmě nemusíte. zbývá dvacet devět dní, uvidím je, uvidím snad některé z vás, nejradši bych vás viděla všechny najednou, ale to asi nepůjde. teď jsem ale nejvíc natěšená na středu, nutnost nakupovat, nutnost sehnat něco úžasnýho co si vezmu na koncert. sice jedu nejspíš sama, ale to mi vůbec ale vůbec nevadí, možná ještě někoho seženu, přinejhorším vezmu maminku. ♥ dneska mi táta dal pětset takže nejlepší. už se těším až budu vyjíždět z olmu s dobrým pocitem, že už konečně vím co si vzít na sebe. ještě asi dostanu od babičky nějaký penízky, protože si chci koupit boty, fialový, jak jinak. jiná barva nepřipadá v úvahu. musím končit zlatíčka, přijel strejda, naštěstí bez té odporné, dolízající, namyšlené sestřenky. tak se mějte, brzo se ozvu. ♥ kiss :*

edit: spletla jsem se, sestřenice tu je taky :/

tom's sausage. haha.

11. února 2010 v 16:42 | Natarii
opravdu se divím, že mám pořád dobrou náladu. za normálních okolností bych už včera večer byla v hrozných depkách. ale teď? nic. jsem za to strašně moc ráda, jsem tak strašně šťastná, neskutečně moc. pokud to tak bude pokračovat dál, tak budu jen a jen ráda.
škola je poslední dny taky docela v pohodě, musím se pochlubit, dneska jsem dostala za jedna z fyziky, v němčině jsme poslouchali nějaké dechovky, teda dechovky to nebyly, ale nelíbilo se mi to, bylo to příšerné, byly jsme tam dnes jenom čtyři, učitelka u těch dechovek vyprávěla svoje zážitky z německa, mluvila o berlíně. hned bych tam jela. moje cestovní tašky mám u sebe v pokoji, nejradši bych se sbalila a vyrazila do toho města kde chci jednou žít. <3 ještě ke škole. pokud byste nechápali název článku, tak to byl zase jeden hlod v angličtině s d. právě teď se učíme jídlo a to bych nebyla já abych nevymyslela něco úchylnějšího a mnohem, mnohem zajímavějšího. tak teda tomova klobása. no není to lepší než jenom klobása? :D haha neřešte, nějak se mi to začalo líbit, možná to budu používat, ale zase snížení návštěvnosti? to ne. a co můžete čekat jako poslední část článku?
no co jiného než koncert. třicet dva, lidi. pořád nějak netuším co si vzít na sebe, ještě k tomu nemůžu spát u sestřenky, protože mi včera volala, že v březnu bude pryč. sakra, sakra, sakra, sakra. takže musím jet až někdy v pondělí ráno, vůbec nevím v kolik, všechny vlaky jedou naprosto debilně. nějak to musím dát a né že né. taky musím navštívit moji oblíbenou olympii v olomouci, potřebuju nakupovat a to hodně. snad mi to vyjde příští týden o prázdninách na který se mimochodem strašně těším. konečně týden klid od školy. :) tak a to by bylo nejspíš vše, zítra večer se možná ozvu, nebo spíš sem hodím nějaký fotky. mějte se hezky, mám vás ráda. <3
Natarii

"and...did you buy milk yesterday?"

8. února 2010 v 20:42
moje dokonalá nálada stále pokračuje, růžové brýle kterými se divám na svět kolem sebe mi zůstávají. i mí drazí rodičové si všimli toho, že jsem jiná. myslím, že užívání si života bylo to nejlepší co jsem mohla začít dělat. pokud jsem si dřív myslela že si ho užívám, tak jsem lhala sama sobě. až teď je všechno krásné. někteří můžou jen tiše závidět.
taky mě mile překvapila moje kamarádka. myslela jsem, že už to po naší hádce nebude jako dřív, ale ouha. je to ještě lepší, aspoň dneska bylo. každým dnem se do školy těším čímdál víc, ne na to odporný učení, ale na ně, na ty který miluju, ty holky, jsou tak strašně dokonalý, všechny, teda jedna vyjímka se najde, ale to nerozebírejme. nevím co bez nich budu dělat až dojdu na konec deváté třídy. miluju je, znám je od svých tří let. dnes při hodině angličtiny jsem s tou moji paní x zažila neskutečný záchvat smíchu po tom co jsem se učitelky zeptala, jestli včera kupovala mléko. no, učitelka se samozřejmě taky zasmála, ale my nejvíc.
konec článku nechám jako obvykle patnáctému třetí. toto už není vůbec důležité číst, jde jen o to, abych neporušila můj zvyk a to je psát o něm každý den do článku. pokud víte o soutěži o setkání v bravu - zkusila jsem to, ale žádnou extra šanci si vážně nedávám. vlastně ani nevím jestli bych chtěla vyhrát, určitě bych sebou sekla, jako vždy. ale pokud už by se tak stalo, což se stane tak na 0,1%, vím koho bych si vzala sebou. pokud by chtěla, že. jméno si zatím nechám pro sebe, stejně nevyhraju tak na co to tu prozrazovat. uch. končím lidi. musím jít navštívit koupelnu a potom hurá do postýlky. ani nevíte jak dobře se mi dneska ráno vstávalo. myslím, že budu muset chodit spát takhle brzo častěji. dobrou noc ♥

Natarii

goodbye, goodbye.

7. února 2010 v 17:43
po dvaceti šesti hodinách vám opět píšu s nejdokonalejší náladou. nechápu proč ji mám tak dobrou, tak dokonalou, vůbec ne. vůbec mě neštve to, že jdu zítra do školy, že budu vstávat v šest ráno, že budu unavená, že budou mít učitelky kecy. je mi to úplně jedno. mám v hlavě jediné. patnáctého třetí. blíží se to čímdál víc, zbývá třicet šest dnů. nevím co v ten den budu dělat, budu naprosto vystresovaná, nevím jestli to zvládnu, budu se modlit abych neomdlela. užiju si to maximálně, nikdy na to nezapomenu.
možná jste si už všimli jisté změny ve článku. ano, moje články už nebudou tak příšerně chaotické, už nikdy sem nebudu psát o tom jak mě deptá škola, ode dneška začínám úplně jinak. asi je to určitý druh dospívání, jsem za něj ráda. už mě nebavily ty příšerné články plné vytlemených smajlíků, nebavily mě články s hromadou trapných depresí. jsem vážně zvědavá, jak dlouho mi tohle vydrží. taky už na blog nebudu psát každý den, jen když opravdu budu vědět co psát, nerada se nutím do článků. teď půjdu změnit design, už se na tohle nemůžu dívat. nejradši bych to tu celý smazala a začala úplně od začátku. ale ty články co tu mám, jsou hezký vzpomínky na všechno. miluju to tady, ale i přesto mám občas chuť jedním kliknutím smazat tohle všechno. skoro rok mýho života. neřešme to. co bylo, bylo, tak to tu nechám. mějte se hezky.

Natarii

edit: ještě to není úplně hotové, potom to dodělám. mimochodem, lásky, vy jste dole. <3

clouds filled with stars cover the skies and i hope it rains you’re the perfect lullaby what kinda dream is this?

6. února 2010 v 11:53 | Natariidobré ráno. no pro mě moc dobré není, jsem chytla z mýho posledního snu depku. fuj, byl pěkně hnusnej. stejně jako ty ostatní před ním. nevím čím to je, že se mi dneska zdály takový divný věci. první ještě vcelku ušel, bylo léto, byla jsem s mamkou u moře, cosi jsme tam jedly a potom nás někdo zastřelil. :D na chvilku jsem se probudila, napila se a pokračovala ve spaní. druhej sen bych nerozebírala, bohužel to co v něm bylo už se stalo, takže to je jedno. no a ten třetí byl vážně divnej, hnusnej, odpornej, nechutnej. :D byla jsem v krnově ještě s mýma dvěma kámošema. vystoupili jsme z vlaku a tam stálo auto. u něho stál můj táta a ještě nějaký lidi, který znám, ale nevím jejich jména. nejdřív mě taťka seřval, už nevím kvůli čemu. a potom se tam z ničeho nic ukázal Bill. a začal tam s nějakýma chlapama tancovat :D:D a potom z ničeho nic spadnul na zem, někdo k němu přišel a potom řekl "je mrtvý". no. potom co to řekl, jsem v tom snu šla na nějaký blog o TH a tam bylo všude napsané že Bill umřel. naštěstí jsem se vzbudila jinak bych se asi zbláznila. z postele jsem vystřelila k Evuli na blog. :D možná si říkáte, že jsem blázen, ale to bylo vážně strašný. dobře. končím s těma snama. jak se jinak máte? já super, konečně sobota. doufám, že se ze dneška na zítřek vyspím, protože budu hlídat celých čtrnáct dní psa. (Hunda xDD). ale celkem se na ni těším, už jsem ji dlouho neviděla. no nic, budu končit. je to nějaký dlouhý, koho by to bavilo číst. tak se mějte. dneska na obrázku Bill, protože musím udělat nějakou změnu, né? :D ale od příště zase Tom. pa.

Natarii

i don’t mind it i still don’t mind at all It’s like one of those bad dreams when you can’t wake up

3. února 2010 v 22:18 | Natarii
omlouvám se, jsem líná psát článek, ale něco vymyslím no. dneska bez písničky nemám na to nervy. :D dohodím ji sem třeba zítra. ve škole to celkem jde, měla bych si jít udělat úkol do angličtiny, ale nechce se mi, asi ho udělám až zítra ráno. pokud budu stíhat. dneska ráno jsem se skoro nedostala z domu, no, klidně jsem mohla být doma, ale já nutně potřebovala vidět moje děvčata, takže můj problém. před našim "úžasným" rodinným domem máme nejmíň metr sněhu, úžasně se v tom chodí. wrr. chodík taky jaksi nebyl odhrnutej a autobus nejel. a zpátky domů už se mi vážně nechtělo no. ale do školy jsem došla, sice za pět osm, ale to je jedno. už mě to v tý škole zas strašně nebaví, chci už ty prázdniny, chci březen, chci konec května, chci srpen. no a co psát. už nevím. :D tákže, teď jdu na facebook, tak mě hledejte tam. miluju ty diskuze s Májuškou <3 :D
Natarii

ready set go it's time to run the sky is changing we are one together we can make it while the world is crashing down don't you turn around.

1. února 2010 v 19:18 | Natariijó jó. nebo spíš né né. už nikdy nebudu slibovat, že večer napíšu článek. já věděla, že se mi nebude chtít. :D ale bacha, dnes jdu spát s čistou hlavou, protože jsem si právě dodělala úkoly. učit se nebudu na to kašlu, celkem si to pamatuju. naštěstí. dobře. chtěla jsem psát ten článek o včerejšku, tak se teda nějak překonám. nerada píšu články z donucení, ale co se dá dělat. dobře, už vážně začnu, se k tomu vykecávám půl hodiny. jak už jistě víte, včera jsem s b. jela do jindru. (to že jsme málem dojely do jeseníku neřešte xDD). ve vlaku do krnova jsme se fotily, to jste viděli v minulém článku. potom nám měl jet vlak ve třináct třicet. jenže my blbky jsme se zakecaly a ujel nám před nosem. super. další jel za hodinu, takže jsme si sedly a poslouchaly moji mp3. o půl třetí jsme teda nasedly do vlaku a jely. ale ještě předtím nás na nádraží zastavil jeden exot. rozhovor s ním byl velice zajímavý.

exot: já jedu do jindru.
my: hm.
exot: vy taky jedete do jindru?
my: jo.
exot: a jede vůbec vlak do jindru?
my: jo!
exot: a vystupujete v jindru?
my: joo!
exot: no měl by ten vlak jet. já to tu mám napsané.
my: hm.
exot: vidíte já to tady mám napsané (uakzuje nám nějakej papír)

prostě největší idiot toho dne. dojely jsme za holkama asi o půl čtvrtý. vlak nám měl jet o půl pátý. no jenže hlásili, že bude mít deset minut zpoždění, tak jsme šly do zadu. potom slyšíme zvuk vlaku a co nevidíme? vlak nám opět ujel :D takže jsme šly k d. vlak kterej nám jel o půl sedmý jsme už naštěstí stihly. domů jsme dojely o půl devátý. bylo to strašně moc fájn. <3 ale s b. vždycky. ha! článek mám za sebou. ani to nebolelo a klidně bych psala ještě něco. no nic, nejspíš půjdu hodit na facebook nějakej řetězák a potom půjdu čučet na telku, nebo budu ještě u kompu. tak se mějte, ozvu se, nevím kdy. mimochodem > čtyřicet dva <33

don't cha wish your girlfriend was hot like me? don't cha wish your girlfriend was a freak like me?

31. ledna 2010 v 9:26 | Natarii
čau. píšu jen tak narychlo, no říkala jsem, že se neozvu, ale právě se strašně nudím. v deset si půjdu umýt vlasy a o půl dvanáctý vyrazím na vlak. zítra nejdu do školy, neměla jsem jít sice ve středu, ale přehodila jsem si to. jdu na očkování. no ne že by se mi chtělo, ale co už. sice bych mohla potom jít ještě do školy, ale jak
se znám tak to bude bolet a ikdyby nebolelo tak tam prostě
nepůjdu, na čtyři hodiny. zbytečný. :D lidi, zbývá čtyřicet tří dnů. dneska z toho vůbec nejsem nervozní, ale jsem zvědavá co bude dělat čtrnáctého třetí v osmnáct hodin. to bude samé ,,za dvacet čtyři hodin to všechno začne,,
ten den bude každopádně zajímavý. ale vzhledem k tomu, že den předtím, tedy třináctého má táta oslavu narozenin, které má mimochodem jedenáctého, tak budu asi ještě ve večerních hodinách spát. měla bych si nakoupit redbully. k hale bych měla dorazit kolem osmé až deváté, tak když uvidíte toho blázna kterej vypadá jako já tak klidně přijďte já tam sama stepovat nebudu. :D sakra, proč každej den píšu o koncertu, to je strašné se mnou, já vím. no nic, budu končit, umyju si ty vlasy teď, potom ještě namalovat etc. to bude dneska zase den. tak se mějte, MOŽNÁ se tu ukážu ještě večer. ale na skypu budu určitě. včera jsem volala s baruš, předváděla mi čarujícího georga. :D jo, už vážně jdu. mějte se krásně, skládejte básně a potom mi je dejte přečíst. báj báj.

Natarii

aa-aah, aa-aah, aa-aah, don't gimme that.

30. ledna 2010 v 13:51 | Natarii

čau lidi. včera jsem se neozvala, neměla jsem nějak čas ani náladu. ale dneska fajn. vůbec, ale vůbec se mi nechce v pondělí do školy. závidím těm, kteří mají prázdniny :D až začnou nám, tak to bude přesně měsíc do koncertu. tyjo, já mám úplně nervy, víte co? já se do první řady nenacpu já to vím. určitě budu stát někde v prčicích. ale nevadí, cpát se budu celej koncert a třeba postupně všichni omdlí a já v tý první lajně budu :D ne že bych to těm lidem přála, to zas ne. ehh. zítra tu nebudu, jedu s b. pryč. dneska bych si asi měla udělat úkoly, ale nemůžu najít češtinu, takže to nejspíš bude za pět. no co už. třeba ji ještě najdu. ale matiku udělám. a ještě asi mrknu na anglinu, to stačí jednou přečíst a umím to :D jsem zvědavá jak dlouho mi tohle snažení o učení vydrží. mohlo by klidně až do devítky, nezlobila bych se. ale pochybuju o tom. :D no nic, budu končit, ještě musím uklidit nebo se taťka zblázní. už uklízím od čtvrtka. :D tak se mějte, nevím jestli se zítra ozvu, kdyžtak až v pondělí. :) tschüs.

Natarii

go tell the world i'm still around i didn't fly, i'm coming down you are the wind the only sound.

28. ledna 2010 v 14:15 | Natariiahojec. jak se máte? já vcelku fajn, na to, že dneska bylo vysvědčení. můj táta z něho radost nemá, ale já jo. :D měla jsem mít čtyři trojky, nakonec mám dvě a k tomu tři dvojky. takže to celkem jde. ale nejvíce jsem na sebe pyšná s tou angličtinou^^ miluju ji, nejradši bych celý dny mluvila anglicky, čeština je sice hezká, ale bohužel na anglinu nemá. taky jsem ráda za dvojku z fyziky, asi bych učitelce měla děkovat, měla jsem tam asi tři trojku a jednu dvojku, takže je vidět, že fakt přivřela všechny oči. na konci tohodle roku se pokusím nemít trojky. a od osmičky začnu pořádně. doufám, že mi taťka dovolí jít na tu mojí vysněnou anglicko-německou obchodku v praze. každopádně to zkusím. ne, tak ideální to nebude, bohužel. vůbec netuším, kam po základce půjdu, na jinou obchodku než je tamta nechci, takže nejspíš zkusím cestovní ruch. uvidíme, je to ještě daleko. dost výlevů o škole. a dost výlevů ode mě. už tak je to na mě dlouhý. :D večer, nebo v noci vám sem hodím fotky, opět tam vypadám jak blb, ale to neřešte. včera mi mamča barvila vlasy. mm fialová^^ tak dobře. mimochodem čtyřicet šest dní. pa.

Natarii

und ich kämpfe mich durch die nacht, hab keine ahnung was du mit mir machst..

26. ledna 2010 v 17:09 | Natarii
hola. slíbila jsem vám, že napíšu. dneska s emi vážně chce, ale nevím co psát, něco vymyslím. vaří s emi špagety, takže až budou hotové skončím článek. :D právě tu poslouchám silbermond, úžasný texty. dneska se ve škole nic moc nedělo, s b. už je to celkem dobrý. zítra není ve škole třídní, tak jsem zvědavá co budem mít. pozítří vysvědčení. nejradši bych ho spálila. bude to strašný. nejhorší fyzika a přírodopis. doufám, že aspoň učitelka přivře oko na zeměpis. nechci tolik trojek. dneska jsem zrovna jednu dostala z matiky. nevadí. ale "hezky" začínám do novýho pololetí. bohužel na známky totálně nemyslím, mám v hlavě jedině to co bude za čtyřicet osm dní. božínku, to bude moje smrt. už tak mi dává zabrat dívat se na Toma na fotkách a když ho uvidím pár metrů od sebe. ježiš! <3 no, vím že plávám pátý přes devátý, ale vzpomněla jsem si na to až teď a někam doprostřed rozepsanýho textu se mi to psát nechce. ve čtvrtek se učím jenom jednu hodinu, první jdeme s k. k páťákům, druhou s enejspíš budem trošku učit, třetí dostanem vysvědčení a čtvrtou a pátou budem fuč. :D no nic, myslím že špagety už jsou hotový, tak se mějte, zítra se ozvu^^ mám vás ráda.

Natarii

i want your loving and i want your revenge.

25. ledna 2010 v 16:31 | Natarii

bad romance ^^


ahój. včera jsem psala, že sem dám chain, ale už jsem ho měla z půlky vyplněný a z toho důvodu ho sem nemůžu dát. nějaké věcí se dneska změnily, no. byla jsem teda po dlouhé době ve škole, nuda jako vždycky. ale s některýma holkama sranda. mírně jsem se pohádala s B. , ale neřešila bych to. bude to zas dobrý. snad. už se těším na pátek, konečně pololetky. možná pojedu do olomouce, koupit si boty. ale spíš až jindy, v té zimě se mi nějak extra nechce. ikdyž na zimu která je tady to nemá. :D dneska když jsem šla do school, tak mi mrzly nohy, ale rukavice už jsem si naštěstí vzala. štípající prsty už nikdy nechci zažít. dneska jsem se chtěla fotit, ale vypadám jak idiot, tak zase nic nebude. půjdu se podívat na nějakej film nebo něco. hlavně ať se nenudím. mimochodem. zbývá čtyřicet devět dní. <3 nevím co si vzít na sebe, hlavně nesmím zapomenout na košili. zase nestíhám, ach jo. :D nejradši bych přeskočila únor, to bude strašně nudnej měsíc. až na prázky teda. no nic, půjdu, stejně to nikdo nečte. tak se mějte, zítra se ozvu, poslední dobou mě to docela baví. bye bye.

Natarii

"ano opravdu jsem příbuzná od anetky" xD

24. ledna 2010 v 21:47 | Natarii
bože. já se nudím, tak jdu něco napsat. ale nemůžu moc namáhat ty prsty, pořád to strašně štípe. au. :D a ještě se k tomu přidala noha, no potěš koště. ale jsem ráda že se nepřidala prdel, to bych nemohla skákat na židli. :D dobrý už si nebudu stěžovat, vím že nejste nějaká ordinace. :D maximálně se těším na zítřek, na ty moje holky. už jsem je pěkně dlouho neviděla. naposledy v prosinci. od osmýho (myslím) mají dětičky moje lyžák, nejdu tam, nechci ještě umřít :D potom konečně prázky, ještě teda nevím co budu dělat, kdyby ml nědo nápad tak sem s ním^^ právě mi na facebooku píše syn od doktora, no největší výtlemy tu z něho máme. prej "ty jsi příbuzná od Anetky?" :D a vypráví mi jak hraje na varhany. pomoc! zalez janíčku škopíčku :D no nic, budu končit, dám si ještě něco dobrýho a asi si půjdu lehnout. tak se mějte, zítra sem hodím nejspíš chain.

Natarii
 
 

Reklama