Březen 2010

the end. bye.

10. března 2010 v 21:31 ..každodenní výkřiky do článků.
ahoj. myslím, že bych vám to měla napsat. jednou to přijít prostě muselo, určitě jste si všimli, že poslední dobou jsou články absolutně o ničem, jsou psané z donucení, už to tu není jako dřív, je mi to líto, myslela jsem, že to vydržím do neděle, kdy hlasitý šepot oslaví jeden rok své existence, ale opravdu to nejde. necítím se tu už jako dřív, ve článkách z minulého roku, kdy jsem byla ještě malé dítě se ztrácím, nechci je mazat, jsou to hezké vzpomínky, ale potřebuju začít znova. s novou přezdívkou, s novým názvem. ikdyž s tímto jsem byla maximálně spokojená, je mi to vážně líto, fakt se mi tenhle článek špatně píše. plácám zase páté přes deváté, no.

takže abych to shrnula - něco končí a něco začíná, stejné je to se mnou. myslím, že na mém novém blogu se budu cítit stejně jako na začátku tohoto. těm, které mám dole dám odkaz na nový blog určitě, jestli ho bude chtít i někdo jiný, tak s tím nemám problém, můžete mi klidně napsat na mail > MaGiC.NaTaRii@seznam.cz

no. tak. se teda loučím. určitě sem někdy zajdu a budu si číst ty moje staré, vtipné články. na novém blogu už mě nebudete znát jako natarii, myslím, že natty bude o hodně lepší.

pa. miluju vás.

short, short. :D

7. března 2010 v 20:36 ..každodenní výkřiky do článků.
ahoj. děti moje, dnes začnu koncertem. už jen osm dní. to je neuvěřitelný. :D bude to nejlepší pondělí v mým životě, už se vážně nemůžu dočkat, omdlívám z toho. pořád tomu nějak nevěřím, že je uvidím, že uvidím holky. bože bože. ale tenhle týden bude strašnej, bude utíkat hroně pomalu, ale přežiju to. MUSÍM.
jsem teď absolutně šťastná, tak snad mi to vydrží. opět jsem s mojí nejlepší kamarádkou nejlepší kamarádka :D miluju ji, už ji nikomu nedám. snad ji co nejdřív uvidím, na koncertě asi ne, jde na sezení. ale víkend potom si užijem nejvíc. už se těším. v sobotu na mě čeká šumperk. neptejte se proč, každopádně můžu říct, že se nejvíc těším, právě jsme si to naplánovali, tak snad to vyjde podle plánu. celý den jenom spolu. ♥ no já se snad nedočkám.
teď bych si měla jít asi udělat úkoly, ještě jsem nezačala, angličtinu už jsem zvládla naštěstí ve škole, češtinu udělám ráno, ale matika. ach jo. taky bych měla napsat úvahu do občanky, ale přemýšlím že to napíšu až zítra v dějepise. pokud si nebudu celou hodinu psát smsky s ním. ♥♥
to by bylo pro dnešek všechno, zítra nebo pozítří se zase ozvu. mějte se. :)

natarii

THAT DAY.

6. března 2010 v 22:31 ..ocitá se ve světě fotoaparátů.
jsem zase šťastná. nejvíc. ♥


tomorrow? SHOPPING.

5. března 2010 v 19:14 ..každodenní výkřiky do článků.
zdárek bejbýs. jen tak jsem dneska najela na hlasitý šepot, nebyl tu od podnělí článek, tak jdu teda něco sepsat. budou to kecy jako obvykle, vůbec vás nenutím to číst. :D tenhle týden byl docela v pohodě, až an některý probrečený večery. ve škole se to celkem dalo, sice jsem dostala pětku z fyziky, ale jinak to šlo. jednička z angličtiny, dvě dvojky z němčiny, trojka ze zeměpisu, jednička z matematiky. určitě bych tento týden ohodnotila známkou jedna, i když jsem po něm příšerně unavená, ale stál za to.
děvčata..zbývá deset dní. nechápu to, naprosto ne, sakriš. já tam vážně umřu, ale úplně nejvíc se těším. uvidím májinku a martinku, jsem úplně nejvíc šťastná z toho. ♥ zítra jedu opět do olmu, si koupit boty a možná novej ipod, uvidím jestli se mi nějakej bude líbit. taky si asi koupím nějaký kalhoty a triko, pokud tatínek bude mít náladu tak i bundu. aneb jak to dopadá když nemám nějak moc financí. :D asi mu udělám snídani, uklidím mu u počítače..jo to půjde.
příští sobotu bych měla jet k tetě, ale nechce se mi tam. no, ale neviděla jsem ji asi tři roky takže pojedu, ale stejně budu myšlenkama úplně jinde. ale tak, třeba tátu ukecám a pojedeme i do ovy. ach ty nákupy, že. :D
stačí..stejně píšu kraviny, tak to nemá cenu. ozvu se možná zítra, možná za týden. báj báj.

natarii

best friends?

1. března 2010 v 21:04 ..každodenní výkřiky do článků.
jistá osoba mě nakopala k tomu abych napsala článek. nebudu psát její jméno, ona ví, kdo to je. myslím, že bych vám asi měla vysvětlit předchozí článek. v tu sobotu to byla taková smršť emocí, takže se vážně omlouvám. myslím, že té osobě nebude vadit když to sem napíšu, stejně ji už nezajímám. ale nějak dopodrobna to rozebírat nebudu, myslím, že bude stačit když řeknu, že v sobotu jsem přišla o moji nejlepší kamarádku. ne že by se jí něco stalo, to ne, možná se jí stalo jedině něco s mozkem, ale prostě už se mnou nechce mluvit, nechce mě nikdy vidět. a kdo za to může? ano třetí osoba, jako to bývá obvykle. probrečela jsem skoro celý víkend a jenom pár lidí na facebooku mi spravilo náladu. děkuju. ♥
pozitivní věc je snad jenom jediná. zbývá čtrnáct dní do koncertu, vlastně za tři hodiny už třináct. nemůžu se dočkat. vím jistě že tam umřu, takže čtrnáctého třetí se tu asi rozloučím se životem. :D ne vážně, těším se jak malý dítě, jak na tokiáky, tak na máju a marťu ♥ a na hunda samozřejmě. :D minulý týden jsem z toho byla celkem vystresovaná, ale teď v pohodě, uvidíme příští týden. a ještě na konec : s nějakýma zasranýma čísílkama nesouhlasím! já vím, že někdo jo, ale tak..svoboda názoru.
no. měla bych končit, zítra nejspíš píšeme slovíčka z němčiny a vegetační pásy v zeměpisu, fakt jsem z toho úplně nadšená. chytám poslední dobou samé pětky a čtyřky, ale snad ve středu to zlepším aspoň přírodopisem a angličtinou. tak se mějte, nevím kdy se ozvu, nebudu tu teď asi moc často. bye, my loves.

natarii