Leden 2010

don't cha wish your girlfriend was hot like me? don't cha wish your girlfriend was a freak like me?

31. ledna 2010 v 9:26 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
čau. píšu jen tak narychlo, no říkala jsem, že se neozvu, ale právě se strašně nudím. v deset si půjdu umýt vlasy a o půl dvanáctý vyrazím na vlak. zítra nejdu do školy, neměla jsem jít sice ve středu, ale přehodila jsem si to. jdu na očkování. no ne že by se mi chtělo, ale co už. sice bych mohla potom jít ještě do školy, ale jak
se znám tak to bude bolet a ikdyby nebolelo tak tam prostě
nepůjdu, na čtyři hodiny. zbytečný. :D lidi, zbývá čtyřicet tří dnů. dneska z toho vůbec nejsem nervozní, ale jsem zvědavá co bude dělat čtrnáctého třetí v osmnáct hodin. to bude samé ,,za dvacet čtyři hodin to všechno začne,,
ten den bude každopádně zajímavý. ale vzhledem k tomu, že den předtím, tedy třináctého má táta oslavu narozenin, které má mimochodem jedenáctého, tak budu asi ještě ve večerních hodinách spát. měla bych si nakoupit redbully. k hale bych měla dorazit kolem osmé až deváté, tak když uvidíte toho blázna kterej vypadá jako já tak klidně přijďte já tam sama stepovat nebudu. :D sakra, proč každej den píšu o koncertu, to je strašné se mnou, já vím. no nic, budu končit, umyju si ty vlasy teď, potom ještě namalovat etc. to bude dneska zase den. tak se mějte, MOŽNÁ se tu ukážu ještě večer. ale na skypu budu určitě. včera jsem volala s baruš, předváděla mi čarujícího georga. :D jo, už vážně jdu. mějte se krásně, skládejte básně a potom mi je dejte přečíst. báj báj.

Natarii

aa-aah, aa-aah, aa-aah, don't gimme that.

30. ledna 2010 v 13:51 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.

čau lidi. včera jsem se neozvala, neměla jsem nějak čas ani náladu. ale dneska fajn. vůbec, ale vůbec se mi nechce v pondělí do školy. závidím těm, kteří mají prázdniny :D až začnou nám, tak to bude přesně měsíc do koncertu. tyjo, já mám úplně nervy, víte co? já se do první řady nenacpu já to vím. určitě budu stát někde v prčicích. ale nevadí, cpát se budu celej koncert a třeba postupně všichni omdlí a já v tý první lajně budu :D ne že bych to těm lidem přála, to zas ne. ehh. zítra tu nebudu, jedu s b. pryč. dneska bych si asi měla udělat úkoly, ale nemůžu najít češtinu, takže to nejspíš bude za pět. no co už. třeba ji ještě najdu. ale matiku udělám. a ještě asi mrknu na anglinu, to stačí jednou přečíst a umím to :D jsem zvědavá jak dlouho mi tohle snažení o učení vydrží. mohlo by klidně až do devítky, nezlobila bych se. ale pochybuju o tom. :D no nic, budu končit, ještě musím uklidit nebo se taťka zblázní. už uklízím od čtvrtka. :D tak se mějte, nevím jestli se zítra ozvu, kdyžtak až v pondělí. :) tschüs.

Natarii


go tell the world i'm still around i didn't fly, i'm coming down you are the wind the only sound.

28. ledna 2010 v 14:15 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.ahojec. jak se máte? já vcelku fajn, na to, že dneska bylo vysvědčení. můj táta z něho radost nemá, ale já jo. :D měla jsem mít čtyři trojky, nakonec mám dvě a k tomu tři dvojky. takže to celkem jde. ale nejvíce jsem na sebe pyšná s tou angličtinou^^ miluju ji, nejradši bych celý dny mluvila anglicky, čeština je sice hezká, ale bohužel na anglinu nemá. taky jsem ráda za dvojku z fyziky, asi bych učitelce měla děkovat, měla jsem tam asi tři trojku a jednu dvojku, takže je vidět, že fakt přivřela všechny oči. na konci tohodle roku se pokusím nemít trojky. a od osmičky začnu pořádně. doufám, že mi taťka dovolí jít na tu mojí vysněnou anglicko-německou obchodku v praze. každopádně to zkusím. ne, tak ideální to nebude, bohužel. vůbec netuším, kam po základce půjdu, na jinou obchodku než je tamta nechci, takže nejspíš zkusím cestovní ruch. uvidíme, je to ještě daleko. dost výlevů o škole. a dost výlevů ode mě. už tak je to na mě dlouhý. :D večer, nebo v noci vám sem hodím fotky, opět tam vypadám jak blb, ale to neřešte. včera mi mamča barvila vlasy. mm fialová^^ tak dobře. mimochodem čtyřicet šest dní. pa.

Natarii

und ich kämpfe mich durch die nacht, hab keine ahnung was du mit mir machst..

26. ledna 2010 v 17:09 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
hola. slíbila jsem vám, že napíšu. dneska s emi vážně chce, ale nevím co psát, něco vymyslím. vaří s emi špagety, takže až budou hotové skončím článek. :D právě tu poslouchám silbermond, úžasný texty. dneska se ve škole nic moc nedělo, s b. už je to celkem dobrý. zítra není ve škole třídní, tak jsem zvědavá co budem mít. pozítří vysvědčení. nejradši bych ho spálila. bude to strašný. nejhorší fyzika a přírodopis. doufám, že aspoň učitelka přivře oko na zeměpis. nechci tolik trojek. dneska jsem zrovna jednu dostala z matiky. nevadí. ale "hezky" začínám do novýho pololetí. bohužel na známky totálně nemyslím, mám v hlavě jedině to co bude za čtyřicet osm dní. božínku, to bude moje smrt. už tak mi dává zabrat dívat se na Toma na fotkách a když ho uvidím pár metrů od sebe. ježiš! <3 no, vím že plávám pátý přes devátý, ale vzpomněla jsem si na to až teď a někam doprostřed rozepsanýho textu se mi to psát nechce. ve čtvrtek se učím jenom jednu hodinu, první jdeme s k. k páťákům, druhou s enejspíš budem trošku učit, třetí dostanem vysvědčení a čtvrtou a pátou budem fuč. :D no nic, myslím že špagety už jsou hotový, tak se mějte, zítra se ozvu^^ mám vás ráda.

Natarii

i want your loving and i want your revenge.

25. ledna 2010 v 16:31 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.

bad romance ^^


ahój. včera jsem psala, že sem dám chain, ale už jsem ho měla z půlky vyplněný a z toho důvodu ho sem nemůžu dát. nějaké věcí se dneska změnily, no. byla jsem teda po dlouhé době ve škole, nuda jako vždycky. ale s některýma holkama sranda. mírně jsem se pohádala s B. , ale neřešila bych to. bude to zas dobrý. snad. už se těším na pátek, konečně pololetky. možná pojedu do olomouce, koupit si boty. ale spíš až jindy, v té zimě se mi nějak extra nechce. ikdyž na zimu která je tady to nemá. :D dneska když jsem šla do school, tak mi mrzly nohy, ale rukavice už jsem si naštěstí vzala. štípající prsty už nikdy nechci zažít. dneska jsem se chtěla fotit, ale vypadám jak idiot, tak zase nic nebude. půjdu se podívat na nějakej film nebo něco. hlavně ať se nenudím. mimochodem. zbývá čtyřicet devět dní. <3 nevím co si vzít na sebe, hlavně nesmím zapomenout na košili. zase nestíhám, ach jo. :D nejradši bych přeskočila únor, to bude strašně nudnej měsíc. až na prázky teda. no nic, půjdu, stejně to nikdo nečte. tak se mějte, zítra se ozvu, poslední dobou mě to docela baví. bye bye.

Natarii


"ano opravdu jsem příbuzná od anetky" xD

24. ledna 2010 v 21:47 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
bože. já se nudím, tak jdu něco napsat. ale nemůžu moc namáhat ty prsty, pořád to strašně štípe. au. :D a ještě se k tomu přidala noha, no potěš koště. ale jsem ráda že se nepřidala prdel, to bych nemohla skákat na židli. :D dobrý už si nebudu stěžovat, vím že nejste nějaká ordinace. :D maximálně se těším na zítřek, na ty moje holky. už jsem je pěkně dlouho neviděla. naposledy v prosinci. od osmýho (myslím) mají dětičky moje lyžák, nejdu tam, nechci ještě umřít :D potom konečně prázky, ještě teda nevím co budu dělat, kdyby ml nědo nápad tak sem s ním^^ právě mi na facebooku píše syn od doktora, no největší výtlemy tu z něho máme. prej "ty jsi příbuzná od Anetky?" :D a vypráví mi jak hraje na varhany. pomoc! zalez janíčku škopíčku :D no nic, budu končit, dám si ještě něco dobrýho a asi si půjdu lehnout. tak se mějte, zítra sem hodím nejspíš chain.

Natarii

olomouc <3

23. ledna 2010 v 20:30 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
aloha. drny drny brmy brmy. mám super náladu a nikdo mi ji nemůže zkazit. :D akorát mám omrzlý prstíky. a šíleně to bolí. :D chcete článek? ok, nechcete, ale já ho stejně napíšu. xD

přijela jsem do olmu. v 10:53, mělo to minutu zpoždění. (důůležitá informace :D). stoupla jsem si ke sloupu. (nebojte takhle detailní to nebude). čekala jsem. dočkala jsem se. viděla jsem koho? ano ano ano Elisss <33 měla jsem z toho vánoce a né že ne. :D nejvíc úžasná seš <3 hmm. procházení olmika bylo good, ale ten led a moje mrznoucí nohy! :/ krámky s oblečením jsme zhodnotily jako velice se hodící pro billa. :D potom. cesta na nádr? jo. cestu tramvají popisovat nemusím, že. nó. bylo to strašně moc fajn úplně nejvíc, nejradši bych si to zopakovala. <33 ani jsem nic takovýho nečekala^^ mm. co ještě říct? pootm na nádru to bylo taky good, bill s vousama. *rofl* vláček mi jel v 18.33, když jsem si tam sedla, chtělo se mi brečet. začalo se mi stejskat. (to je vždycky tak). ale už dobrý. ve vlaku říkala ta baba "příští stanice velká bystřice" a co já? usnula jsem. :D a víte co právě jím? SALÁÁÁM :D ahoj.

Natarii

edit [20:35] : zas jsem na půlku věcí zapomněla :D omlouvám se^^

orientační smysl, nasraný otec... :D

22. ledna 2010 v 17:34 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
ahoj. neslibuju vám nějakej dlouhej článek, nemám náladu, kvůli jedný věci. sakra! zrovna teď. :D no to je jedno. ohledně zítřka. nevím jestli mám jet nebo ne, důvody mám dva. jeden z nich je ten že vlaky jsou děsně debilní a byla bych v Olmu už v 10:52. Pokud pro mě vymyslíte zábavu tak možná i pojedu :D Dělám si prdel, pokud teda uvidíte blázna s červenejma brejlema, namalovanýma očima, dlouhým černým tričkem a zvláštní bundou tak jsem to jááááá. :D víte s čím mám problém? dostat se zpátky na nádr. jsem fakt strašně orientační nesmyslňák :D těším se až se ztratím. *yahoo* :D

právě mě šíleně nasral otec. do včerejška byl fajn, ale zas chytl jednu ze svých nálad. jo jinak v pondělí už jdu konečně do školy a potom třetího na očkování. ježiši. pořád by mě chtěli jenom očkovat. :D no tak já teda končím, nevím co psát. pa pa.

Chain č.20

20. ledna 2010 v 14:05 | Natarii |  ..pár věcí navíc o její osobě.
1) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?", co odpovíš?
Toxique - Two Sides [ x ]
a ten dotyčný mě bude mít za debila :D
2) Jak bys popsala sebe samotnýho?
Harlej - Přirození [ x ]
xDDDDD no comment. :D
3) Co se ti líbí na mužích/ženách?
Gipsy.cz - Benga Beating [ x ]
:D :D
4) Jak se dnes cítíš?
Harlej - Další stejnej den [ x ]
souhlas.
5) Jaký je smysl tvého života?
Jay Z - Forever Young [ x ]
tak trošku. :)
6) Jaké máš motto?
Hannah Montana - Nobody's Perfect [ x ]
*yes*
7) Co si o tobě myslí tvoji přátelé?
Katy Perry - I kissed a girl [ x ]
:D :D :D
8) Co si o tobě myslí tvoji rodiče?
Ewa Farna - Zapadlej krám [ x ]
pěkně díky :D:D
9) O čem hodně často přemýšlíš?
Ewa farna - Boží mlejny melou [ x ]
10) Co je to 2 + 2?
Kabát - Balada o špinavejch fuseklích [ x ]
:D :D :D
11) Co si myslíš o svém ex?
Tokio Hotel - Dark side of the sun [ x ]
jo dá se to tak říct.
12) Co si myslíš o osobě, kterou máš ráda?
Horkýže Slíže - Malá Žužu [ x ]
ne to fakt ne.. xDD
13) Jaký je tvůj životní příběh?
Lady Gaga - Just Dance [ x ]
ne.
14) Čím chceš být, až vyrosteš?
Harlej - Juuu porn [ x ]
jo, vždycky jsem v sobě viděla pornoherečku :D :D
15) Co si myslíš, když vidíš osobu, kterou máš ráda?
Miley Cyrus - See you again [ x ]
16) Co ti budou hrát na pohřbu?
Lady Gaga - Poker Face [ x ]
to snad z té rakve vylezu :D
17) Jaké máš koníčky?
Tokio Hotel - Träumer [ x ]
proč to sakra tak sedí? o_O
18) Z čeho máš největší strach?
Naruby - Vzal mi tě stín [ x ]
19) Jaké je tvé největší tajemství?
Harlej - Zn. nekuřačka [ x ]
no už nekouřím no :D
20) Co si myslíš o svých přátelích?
Crazy Frog - Popcorn [ x ]
xD


black angel.

19. ledna 2010 v 19:35 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
ahoj ahoj. slíbila jsem že se ozvu tak se ozývám. :D ale dneska to bude kratší, nechce se mi nějaké romány psát. úplně nejvíc se těším na sobotu, mám tu z ní výtlemy (ano opravdu ze soboty.) bude to víc než zajímavé :D ehm. právě jsme zjistily, že půjdeme přes vodu, asi bych měla chystat nafukovací člun :D ne dobrý, já jsem v pořádnu jenom tu chytám mírný záchvaty smíchu. už se dost těším do školy, doma je celkem nuda. ráno vstanu, umyju se, sednu k telce, jdu na počítač a pořád dokola.


ehm. viděli jste billa na mole? :D nejvíce z něho nemůžu. extravagance nade vše.

no nic, končím, varovala jsem vás že to nebude nějakej extra dlouhej článek. tak se mějte já se ozvu. možná i zítra, uvidím. :P

Natarii

tom & jerry jdou k nám teď s náladou... :D

17. ledna 2010 v 15:27 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
nejprve se omlouvám, že jsem se od čtvrtka neozvala, vážně se mi nechtělo, buď jsem spala, jedla, čučela na telku a nebo byla někde jinde než na blogu. doslova jsem se mu vyhýbala, ale vůbec to nebylo schválně. vůbec mě to sem netáhlo. ale to je celkem jedno, no. teď zrovna tu je sestřenka (8 let :/) úplně nejvíc mě štve. je rozmazlená jak nevím co, chová se jako kdyby byla královnou světa a pořád říká jak nenávidí tokio hotel. a komu to cpe jako. škoda že jí nemůžu říct, že já nenávidím toma a jerryho, protože nemůžu nenávidět to co jsem kdysi milovala. :D ok. možná by nebylo na škodu kdybych se trošku přestala rozčilovat, neprospívá to mému zdraví. :D

za myslím že, padesát sedm dní tu máme patnáctého třetí. pořád z toho mám zvláštní pocit a nějak tomu nevěřím, že je uvidím. pro Toma ještě pořád nemám košili, ale měla bych si teda pohnout. v deichmannu jsem si vyhlídla úžasný fialový boty, snad je ještě budou mít až tam příště pojedu i s penízkama. :D během příštího týdne si musím nabarvit vlasy, protože mi to zas hnusně odrůstá. taky bych se chtěla nějak ostříhat, ale vůbec mě nenapadá jak. bojím se že mi to nebude slušet etc. v pátek jsem byla u doktora, dal mi antibiotika, ale vidím už to jenom na týden, sice mě v krku pořád bolí, ale budu doufat že to bude dobrý, nerada bych strávila další měsíc doma. budu muset končit, jinak se někdo zblázní z toho, že nesedím vedle tety. bože, jak já to nesnáším, proč to odnesu vždycky já. už aby odjeli, ráda bych si pustila njakou tu mjůzik. tak se mějte, zas se někdy ozvu. čau.

Natarii

i love him. ♥♥♥♥

14. ledna 2010 v 21:20 | Natarii |  ..ocitá se ve světě fotoaparátů.
zajímavé jak mě kousek papíru dokáže udělat nejšťastnější na světě. <3

radši opět pod perexem, mohli byste utrpět šok xP


zaneprázdněná. xD

13. ledna 2010 v 16:27 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.

*HI*


Mám neobyčejně dobrou náladu, bojte se. :D U doktůrka škopka jsem dneska nebyla, zaspala jsem, tak půjdu zítra a ikdyby mi řekl že mám být doma, jdu do školy. Nebaví mě to tu už. a navíc od příštího víkendu jsem víc než zaneprázdněná. :D V sobotu Olmik, nakonec teda jedu :P :D :D :D Neděle Jindr s B. Další víkend jdu ven v sobotu s V. a v neděli nejspíš s B. :D A za 61 dní tu máme naše milované tokiáky. Už se nemůžu dočkat až uvidím Toma. <33 Ten novej shoot, prostě kunda tam je. :D Fajn, budu trošku normálnějši (eh..xD)

Do školy se těším, hlavně na ty moje kočky, učení se nějak zvládne, možná v únoru to budu trošku řešit, ale v březnu vůbec, nebudu se moc soustředit. V dubnu se budu snažit spravovat a potom se budu učit zas až začátkem května. To mi připomnělo, že vlastně ani nevím kam jden na výlet. Ale bude to zas určitě akce :D Minulej výlet byl nej. Ale o tom jsem vám tu psala. No, myslím, že budu končit, mám na ICQčku hodně lidí. Tak se zatím mějte. :)

Natarii


black star.

11. ledna 2010 v 20:52 | Natarii |  ..ocitá se ve světě fotoaparátů.
někteří už ji viděli na FB :D

radši perex. xD


Chain č.19

11. ledna 2010 v 0:15 | Natarii |  ..pár věcí navíc o její osobě.
1.) Posloucháš nějakou muziku? No aby né. Miluju ji.
2.) Jakej žánr? Rock, metal, gothic, a občas i hip hop.
3.)Máš rád/a muziku? Yes.
4.) Udělal/a bys pro ni všechno? Všechno? To ne.
5.) Opravdu? No. :D
6.) Jseš si tím jistá/ý? Jo furt. :D
7.) Proč? Protože jsou důležitější věci něž hudba.
8.) Máš oblíbenýho zpěváka? A ne jednoho.

n & n = BFF. <3

9. ledna 2010 v 0:30 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
Ahoj. Dneska jsem chtěla změnit design, ale smazal se mi, takže na to kašlu a změním ho až zítra. ale znovu ho dělat nebudu, takže hodím jenom obrázek do okrajů :D Teďka si píšu na ICQ s kámošem, vedli jsme takovou pěknou diskuzi o tom, že budeme kámoši na celej život. Tak snad. :) Ale nejspíš jo. Neexistuje pro mě lepší kluk než on. Všichni mají kecy, že ho miluju, ale ne. Možná jo, ale jenom z kamarádství. Nechápu proč s tím všichni mají problém. On je můj nejlepší kámoš a to se nezmění. Ikdyž se vidíme strašně málo. O to pěknější to potom je. :) A neříkejte mi, že přátelství mezi klukem a holkou nemůže existovat.

Zbývá 65 dní do koncertu. Mám drama. Nevím jestli se tam těším. :D Ne, samozřejmě se těším, ale těším se ještě na něco co bude potom. (Luci, ty víš :D)


Co budete mít na výzo? Já nejspíš dvě nebo tři trojky, nějaký dvojky a jedničky no. Ale začnu se aspoň trochu učit. Někomu jsem to slíbila.

Odcházím. O článek níž máte moje fotky, můžete se podívat. Pokud teda máte u sebe kýbl, nebo líp, záchodovou mísu. :D

Natarii

no potěš koště.

9. ledna 2010 v 0:30 | Natarii |  ..ocitá se ve světě fotoaparátů.
připraveni? ok. :D

začneme očním kontaktem... :D


pro tisíc srdcí je to král.

5. ledna 2010 v 21:54 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
broken-heart-big.gif broken heart image by XxinsanefreakxX

přidávají se do skupin typu "nesnáším tokio hotel" a myslí si, že mě strašně naserou.
tůůdle :P
já se do skupin typu "miluju tokio hotel" přidávat nemůžu, nechci některým způsobit srdeční kolaps. :D
to je jedno.

3.png Tom Kaulitz avatar image by LittleMrsTom21.png Tom Kaulitz avatar image by LittleMrsTom2

chtěla jsem vám sem dát fotku Lussy (jakože naše nová kočka, kterou bratr někde našel.), ale blog.cz protestuje tak máte smůlu. :P Dám sem nějaký obrázky z photobucketu :D To zas bude článek. ne vážně už začnu. Dneska jsem vstávala o půl jedenáctý, celý den se nudila a nudím doteď, ale škola mi vůbec nechybí. Zachvilku asi půjdu spát, snad se zase ráno neprobudím na mokrým polštáři jako dneska. Vlastně už si ani nepamatuju co se mi zdálo. :D Do školy jdu teda 18.1. úplně nadšená. fakt. Zas ty kecy, uáá.


je jím stále dál, zůstane dál, je to král, toužil sám spasit svět, z velkých slov a malých vět, není možný vrátit čas, tak ať zní nám zas jeho hlas v srdcích, pálí žal a v nocích zlých při mně stál, v krocích měsíc mu dal, co o chůzi znal, ale hvězdám teď patří dál, lepší svět žít to si přál pro tisíc srdcí je to král..

Ne, že bych Ewu poslouchala, ale tenhle song. Nejlepší. <3 No nic, budu končit, stejně ty moje kydy nikoho nezajímají, tak jdu místo kydání tady, kydat hnůj. xDD Mějte se hezky, já se zas ozvu.

Natarii