Cry.

28. srpna 2009 v 13:43 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
heh :) ↓
Ahoj hřebínci. xDD

Dobře o optimistickej pozdrav jsem se pokusila. Ale zbytek? Nevím nevím. Možná bude lepší když si dám pauzu a vrátím se až budu mít dobrou náladu. Všechno to se mnou udělal včerejší Kolín. Jak jinak. Probrečela jsem dva balíčky kapesníků a myslím že bych klidně pokračovala kdybych nešla pryč od PC. Nejhorší na tom je, že na ICQ každej druhej kdo napíše, má strašnou prdel z toho že mně se chce brečet. Oh, bože. Občas si fakt říkám že by bylo nejlepší, kdybych TH přestala úplně poslouchat. Ale ono to prostě nejde. Ach jo. Nikdo se mnou nechce jít ani ven. :( Protože se každej bojí, že bych na něho náhodou přenesla strašnou depku. No jistě. Ono by to bylo jiný. Jenže... lidi jsou prostě takoví. Mezi mnou a K. je to čímdál horší, když už nemůžem jít ven, tak si skoro ani nenapíšem. Protože K. a podobně jenom zajímá co je novýho u Miley Cyrus. :( Fajn. Mě taky zajímá co je novýho u TH, ale když vím že ten člověk je nesnáší tak mu o nich nebudu říkat že Tom změnil účes nebo že má Bill piercing v bradavce. Jenže u fans Miley je to zjevně jinak. No tak jsem si postěžovala a půjdu čumět další hodinu do blba. Ahoj.

Natarii

Edit [13:54] : Už to mám :) Jdu na to slíbený překopávání blogu. Aspoň přijdu na jiný myšlenky. :) :D
 


Komentáře

1 Elisss Elisss | Web | 28. srpna 2009 v 14:01 | Reagovat

Bill vypadá jako čerstvě rozkrojená řepa..XDPardon,já vím,že ti není do smíchu:(
Se mnou už je to dnes trošku lepší.Dopoledne jsem taky víceméně celé brobulela.:(Vážně ten Kolín byl blbej nápad.Jako fajn,jsou videa,jsou fotky...u fotek jsem brečela včera a u videí dnes,čiči efekt stejně hloupý..:/
Taky jsem jenom lidi,nemůžeme za naše pocity...
Navíc za chvíli začne pitomá škola..fuj,ani nebudu myslet:(
Přesně jak říkáš,já u sebe v okolí taky nemám nikoho,kdo Th poslouchá a zmínit se o nich před kámoškama nemůžu,protože by si ze mně po celý zbytek dne utahovaly.Ale že ony se o těch svých hvězdičkách z HSM a podobně bavit můžou,to je naprosto v pořádku,protože já jsem zřejmě jediná,kterou zase nezajímá to..:(ale to jsem nechtěla řešit.
Jen se porejpej v bločku,ono to pomáhá:D

2 Elisss Elisss | Web | 28. srpna 2009 v 15:54 | Reagovat

jeeee,už se to tu mění<3333:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.