3 roky. <3

7. června 2009 v 9:19 | Natarii |  ..každodenní výkřiky do článků.
Tak a je to tady. Ten dlouho očekávaný den a já nevím co napsat. :D Nevím proč. Včera jsem měla tolik nápadů co do tohodle článku napíšu. Dobře, určitě to některým z vás došlo, a těm kterým ne tak jim to řeknu. Dneska je to tři roky co poslouchám ty čtyři němce <3 Tokio Hotel. Je docela zajímavý, že mi to vydrželo tak dlouho. S mojí povahou - u ničeho moc dlouho nevydržím. Už vlastně ani nevím jak to všechno začalo. Ale myslím, že mě tím nakazila ta moje jediná K. <3 Pamatuju si ve které třídě :D Ve třetí *rofl* To jsem si hrála na velkou fan když jsem znala dvě písničky - Schrei a Durch den Monsun. Stydím se za sebe :D A taky to bylo samý Billíšek a Tomíšek a kdyby si náhodou našli holky tak bych se šla říznout :D Tenkrát jsem taky zapomínala na Géčka. No možná jsem je nesnášela, to už si nepamatuju. Nechápu jak jsem mohla nesnášet Tarzánka :D (Georga :D) Když mě naši nepustili na koncert, nebavila jsem se s něma :D Jo teď kdyby mě nepustili tak rovnou uteču :D

No prostě hodně věcí se za tu dobu změnilo. Už nejsem fanatička, nevěřím na to že za mnou Tom jednoho dne přijde a požádá mě o ruku xD A poslední dobou to ze mě trošku opadává. Ale pořád je miluju, jsou kus mýho života. Nedokážu si představit život bez nich, běz Billových módních výstřelků :D bez Tomových vtípků, bez jeho keců na Georga, bez Gustiho pohledu medvídka. Nedokážu si představit život teda hlavně bez Toma. Neumím si představit, že bych poslouchala třeba US5 (který mimochodem nesnáším :D).

Už fakticky nevím co napsat, mám to všechno v sobě, nějak to nedokážu popsat jenom písmenkama. A kdybych měla vypsat všechno, potřebovala bych knížku. :)

Tak já půjdu, večer se asi ještě ozvu :) Teď se jdu učit. Pa <3

Šťastná Natarii <33
 


Komentáře

1 ilon ilon | Web | 7. června 2009 v 9:24 | Reagovat

To to letí ... Já je taky poslouchám už dob DDM a jsem ráda, že je znám. Jinak fanouškovství trošičku opadává skoro u každého, ale ono to je těžký, když nikde žádný pořádný novinky, CD - to je doba, ale doufám, že zase začnou být trošku aktivní :))) Takže gratulace k výročí :)))

2 Kate Kate | Web | 7. června 2009 v 20:08 | Reagovat

Gratuluju :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.